tlo

Słowo o nas

Restauracja U Krzysztofa istnieje od dwutysięcznego roku. Prowadzona jest przez Irenę i Władysława Kałużnych. Właściciele poświęcają wiele starań i czasu, aby restauracja tętniła pięknym wystrojem, profesjonalną obsługą i wykwintną kuchnią, aby każde spotkanie zostało zachowane w pamięci naszych gości na wiele lat.

Restauracja U Krzysztofa serdecznie zaprasza na rodzinne obiady. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wykwintne menu kuchnii staropolskiej i europejskiej.

Zapraszamy Państwa również do organizowania imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, roczków, chrzcin, komunii, jubileuszy, osiemnastek, romantycznych kolacji, imprez integracyjnych. Mamy za sobą wiele tego typu udanych imprez zorganizowanych w naszej restauracji. Nasi zadowoleni goście wracają do nas przy każdej okazji.

Wnętrzu restauracji zawsze towarzyszą żywe kwiaty, które dodają uroku każdemu spotkaniu. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych wnętrz i spróbowania wykwintnej kuchni staropolskiej i europejskiej.